1. W czwartek przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Boskiej Siewnej, po Mszy św. o g.16,oo poświęcenie ziarna na zasiew.
  2. W przyszłą niedzielę po sumie o g.11,oo spotkanie z rodzicami dzieci mających w naszej parafii przystąpić do I Komunii świętej.
  3. Brak dzieci na Mszy św. rozpoczynającej nowy rok szkolny!
  4. Mimo braku intencji mszalnych Msza św. jest codziennie odprawiana. Zapraszam!
  5. W niedzielę, 18 września przeżywać będziemy  doroczny odpust ku czci Św. Mateusza Ew. i Ap. – Patrona naszej Parafii. Dzień imienin Parafii. Uroczystą Sumę o g.12,oo odprawi i kazanie wygłosi ks. kan. Ireneusz Doroszewski, emerytowany proboszcz parafii bł. Michała Kozala w Janikowie. Podczas Sumy odpustowej poświęcimy krzyż procesyjny ufundowany jako wotum wdzięczności przez rodzinę z Murzynna. „Bóg zapłać”.