1. Nabożeństwo różańcowe od wtorku do soboty o g.17,3o, bezpośrednio po nabożeństwie różańcowym Msza św.. Pan Jezus w Ewangelii przypomina o tym, że powinniśmy wytrwale się modlić; że nasza modlitwa winna być ufna, żarliwa, pokorna, szczera, cierpliwa i wytrwała. Wierność modlitwie różańcowej – przesuwaniu paciorków i powtarzaniu tych samych zdań może nam dopomóc, by nasza modlitwa charakteryzowała się wymienionymi przymiotnikami.
 2. Przeżywamy dzisiaj XXII Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Głównym jej zadaniem jest promocja nauczania św. Jana Pawła II oraz wspieranie edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i wsparcie tej inicjatywy.
 3. W sobotę o g. 9,3o w kościele spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
 4. We wtorek przypada wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, który zanim rozpoczął kroczenie drogą Pańską, był lekarzem. Tego dnia pamiętajmy o pracownikach służby zdrowia, o tych, którzy służą nam i opiekują się nami.
 5. Za tydzień Niedziela Misyjna. Naszą modlitwą i ofiarami będziemy wspierać wszystkich pracujących na misjach.
 6. W tym tygodniu patronują nam:
  • Poniedziałek – 17 X – św. Ignacy Antiocheński (I/II w.), po św. Piotrze biskup Antiochii, męczennik.
  • Wtorek – 18 X – św. Łukasz, ewangelista.
  • Środa – 19 X – bł. Jerzy Popiełuszko (1947-1984), prezbiter, tercjarz franciszkański, kapelan warszawskiej „Solidarności”, zamordowany przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa.
  • Czwartek – 20 X – św. Jan Kanty (1390-1473), prezbiter, profesor Akademii Krakowskiej, patron profesorów, studentów, młodzieży i szkół katolickich, pomagał potrzebującym.
  • Sobota – 22 X – św. Jan Paweł II (1920-2005), papież, teolog, filozof, przyjaciel artystów, naukowców, pielgrzym.
 7. W ub. niedzielę odbyło się coroczne ogólnopolskie liczenie praktyk niedzielnych dla Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego SAC. W naszym kościele w Mszach św. niedzielnych (sobota 18,oo i niedziel: 7,30, 9,30 Warzyn, 11,oo) uczestniczyło: 74 mężczyzn i 128 kobiet, a komunię przyjęło: 23 mężczyzn i 52 kobiet. Razem 202 osoby, na terenie naszej Parafii mieszka ok. 1 000 osób.
 8. OSP Kijewo i Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kijewie zapraszają na kolejna akcję pobory krwi, 23 października 2022 r. od g.10,oo do 14,oo. Szkoła Podstawowa w Kijewie.
 9. W biurze parafialnym można składać roczne wymienianki za naszych zmarłych.
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabć nowy numer Przewodnika Katolickiego.