1. Październik – miesiąc modlitwy różańcowej, dobiega końca. Krótkie nabożeństwo różańcowe po sumie, ostatnie nabożeństwo różańcowe jutro o 17,3o.
  2. Porządkując groby pomyślmy, czy mamy opłacone miejsce. Po upływie 20 lat od pogrzebu, jeśli nie wniesiemy opłaty na kolejne lata, będzie to oznaczało, że rezygnujemy z kultywowania pamięci o naszych zmarłych w tym miejscu. Postawiony nagrobek niczego nie zmienia.
  3. We wtorek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu uwielbiamy Boga w Jego świętych – w ludziach, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego odwiecznemu prawu. Pamiętajmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy świętej.
  4. W naszym kościele Msze św. w poniedziałek o g.18,oo i wtorek o g. 7,3o i 15,oo.
  5. Procesja żałobna na cmentarzu w Murzynnie o g.14,oo. Natomiast Msza św. za zmarłych spoczywających na cmentarzu w Murzynnie w kościele o g.15,oo.
  6. Procesja żałobna na cmentarzu w Kijewie w uroczystość Wszystkich Świętych o g.11,oo. Msza św. za zmarłych spoczywających na cmentarzu w Kijewie w Dzień Zaduszny (środa) w kościele w Murzynnie o g.16,3o.
  7. Podczas mszy św. za zmarłych zbierać będziemy tradycyjnie ofiary na Prymasowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gnieźnie.
  8. Wymienianki roczne przyjmuję w biurze parafialnym lub w zakrystii. W biurze parafialnym można zamówić Msze św. na rok 2023.
  9. Przypominamy o odpustach za zmarłych: od 1 do 8 listopada (włącznie) za nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych, 2 listopada (Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny) za nawiedzenie kościoła i odmówienie Ojcze nas… i Wierzę w Boga… (spowiedź, Komunia św., modlitwa w intencjach Ojca św.)
  10. Od 3 do 4 i od 8 do 10 listopada o godz. 17,3o różaniec za zmarłych.
  11. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.. Do zgłoszonych chorych udam się w piątek od g. 9,oo.